Kalendarze 2014

Wydawałoby się, że rozwój elektroniki, oprogramowania, systemów informatycznych powinien przyczynić się do zmniejszenia zainteresowania klientów kalendarzami tradycyjnymi. Nic bardziej mylnego. Tradycyjne kalendarze 2014 są nadal bardzo popularne i bardzo często wykorzystywane przez klientów jako nośnik reklamy czy gadżet reklamowy. W zeszłym roku zainteresowanie klientów przerosło nawet założenia producentów i pod koniec roku brakowało najbardziej popularnych pozycji, które są najczęściej kupowane. Klienci musieli kupować pozycje, które pozostawały na stanie, zamiast tych które by chcieli.

Kalendarze 2014W tym roku sytuacja nie powinna się powtórzyć, gdyż producenci bogatsi o doświadczenia z lat poprzednich zaplanowali sobie wyprodukowanie większej ilości kalendarzy niż w latach poprzednich. Pod koniec roku nie powinno być takiej sytuacji, że zabraknie najbardziej popularnych kalendarzy i wszyscy klienci będą mogli kupić takie wzory jakie będą chcieli, a nie takie jakie zostały.

Książkowe kalendarze 2014 będą wykorzystywane do planowania spotkań, prowadzenia notatek, są dobrym źródłem świąt i innych uroczystości. Można w nich znaleźć najpopularniejsze imieniny, numery kierunkowe międzymiastowe, najważniejsze mapy i wiele więcej. Kalendarz osobisty przerodził się ze spisu dni w roku w centrum informacji osobistej, które jest dostępne w każdej chwili, nie wymaga zasilania i nie ma niebezpieczeństwa, że skończy się bateria i nie będzie można zobaczyć co mamy zaplanowane na dany dzień.  Te i inne czynniki decydują o nie ustającej popularności tego typu gadżetów wśród przedsiębiorstw i klientów ostatecznych, którzy nadal bardzo chętnie z nich korzystają. Mamy nadzieję, że kalendarze 2014 równie dobrze będą się sprzedawały jak pozycje w poprzednich latach, a klienci z nich korzystający będą równie bardzo zadowoleni.