Nowoczesne wagi sklepowe

Wagi sklepowe

Wagi sklepowe

W każdej branży pojawiają się nowinki, które pozwalają udoskonalić pracę wielu osób. Nowoczesne maszyny potrafią spełniać kilka funkcji jednocześnie. Takie modele są także znacznie droższe od zwykłych produktów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, pomyśl o zainwestowaniu w dobrej jakości sprzęt. Pozwoli on na wykonywanie takiej samej pracy, ale w znacznie krótszym czasie. Jeśli zajmujesz się handlem detalicznym, na pewno chętnie wypróbujesz urządzenia ważące, które są funkcjonalne. Każdy punkt obsługi klienta potrzebuje dobrej jakości sprzętu, który ma wpływ nie tylko na szybkość, ale i ocenę pracy sprzedawcy. Możesz wybrać modele nowe lub też używane, które są znacznie tańsze. W przypadku sprzętu starszego, który może się psuć, warto sprawdzić ważność jego gwarancji.

Dobrej jakości wagi sklepowe

Podstawą idealnej obsługi klienta są sprawne i legalne urządzenia. Zadbaj o to, aby wagi sklepowe posiadały ważną legalizację, która oznacza pozwolenie na użycie ich w bezpośrednim obrocie handlowym. Sprawdź także zabezpieczenia sprzętu przed zabrudzeniem. Materiał, z którego wykonana jest szalka, powinien być nierdzewiejący. Możesz także wybrać model, który będzie posiadał skrytkę na kabel. Pozwoli to na szybkie i wygodne przenoszenie sprzętu.

Funkcjonalne wagi sklepowe

Producenci urządzeń lubią zaskakiwać nas czymś nowym. Obecnie można kupić wagi sklepowe z następującymi funkcjami: kalkulacją ceny, przeliczaniem złotówek na euro, liczeniem sztuk towaru, ważeniem procentowym, a także automatyczną zmianą działki pomiarowej. Niektóre wagi sklepowe mają także wodoodporne klawiatury. Możesz również kupić modele, które posiadają złącze RS232 do komputera lub kasy fiskalnej, a także drukarki.

Wagi sklepowe – ceny

Cena wag jest zróżnicowana. Niektóre modele można kupić już nawet za ok. 200 zł, natomiast inne kosztują ok. 2 tys. zł. Wszystko zależy od tego, jakie funkcje posiada dany sprzęt. Drogie są przede wszystkim modele, które drukują etykiety. Niektóre urządzenia posiadają także dodatek w postaci składanego wysięgnika. Ważny jest także wygląd sprzętu. Zazwyczaj możesz wybrać model w kolorze białym, srebrnym lub czarnym.