Polecane drukarki fiskalne

drukarki fiskalne

drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne dzięki stałemu rozwojowi dokonywanemu przez producentów spełniają coraz więcej potrzebnych funkcji, z których właściciele firm chętnie korzystają. Małe drukarki fiskalne, ale z wytrzymałym akumulatorem pozwalają na pracę w terenie przez co stają się mobilne. Przydają się przy tworzeniu kopii i archiwizowaniu wpływów np. za wynajem miejsc w części prywatnego parkingu. Duże drukarki świetnie sprawdzają się w placówkach handlowych, np. w sklepach z odzieżą, obuwiem, butikach i tym podobnych.

Przy wyborze drukarki fiskalnej najlepiej kierować się jej parametrami, a także designem. Wszystkie produkty od każdego producenta różnią się między sobą wieloma szczegółami i warto przyjrzeć się pełnej ofercie, aby nie żałować wydanych pieniędzy. Najwięksi rynkowi potentaci produkujący drukarki fiskalne to firmy Innova, Elzab, Novitus czy Emar. Poniżej przedstawiamy kilka polecanych produktów, które wybierane są przez zadowolonych konsumentów.

1) Emar Printo 57Te – Cena powyżej 1800 złotych, jednak obejmuje ją rabat. Oprócz paragonów, drukuje także kody kreskowe, współdziała z komputerem, szufladą na pieniądze i naturalnie ze znanym na rynku oprogramowaniem. Posiada odporną obudowę z wytrzymałego plastiku.

2) Novitus Delio Prime E – wyjątkowy design, obsługa kilku walut i niezawodność to trzy główne cechy, w których można opisać tę drukarkę. Mimo wysokiej ceny (zbliżonej do 3 tyś. złotych) w zamian otrzymujecie funkcjonalną drukarkę posiadającą wszystkie sprawdzone na rynku systemy i wiele ciekawych opcji.

3) Elzab Mera TE TFT – dostępna w promocyjnej cenie 2350 złotych. Sprawdzi się we wspomnianych we wstępie sklepach i placówkach prowadzących sprzedaż jakiś dóbr. Posiada kolorowy wyświetlacz, drukuje paragony i druki VAT, co więcej, kopie paragonów zapisuje na karcie pamięci.

4) Posnet Temo HS EJ – firma Posnet również zajmuje się wyrobem znanych drukarek. Ten model odznacza się wytrzymałością baterii oraz małym rozmiarem, więc idealnie sprawdzi się w warunkach przenoszenia. Współpracuje z laptopem i jest niezawodna.